O firmie

4FIRE – od 15 lat na rynku

Od ponad 15 lat dostarczamy naszym Klientom kratki oraz akcesoria kominkowe pod szyldem marki 4FIRE. Cechuje nas wysoka jakość oraz trwałość naszych produktów, stąd możemy pochwalić się wieloletnią i pomyślną współpracą z Kontrahentami w Polsce i za granicą.

Znajomość branży oraz zaufanie, którym od lat obdarzają nas partnerzy handlowi, owocuje poszerzaniem naszej oferty i budowaniem trwałych relacji partnerskich.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Radomiu. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz doświadczony dział handlowy, który chętnie udzieli Państwu rzetelnych informacji odnośnie oferowanych produktów.

Dbamy o to, aby nasze produkty były certyfikowane i spełniały obowiązujące normy. Jesteśmy marką rozpoznawalną w segmencie klienta detalicznego i hurtowego ze względu na jakość i doświadczenie.

Od wielu lat dostarczamy nasze produkty do rozpoznawalnych sieci handlowych w Polsce i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu nawiązania współpracy.

4FIRE istnieje od 15 lat. Naszym głównym profilem działalności jest produkcja i dystrybucja artykułów kominkowych: płyt krzemianowo-wapniowych, kratek, luftów.

Partnerzy:

W naszej ofercie:

$
Kratki
$
Lufty
$
Paleniska ogrodowe
$
4IZOL
$
Sklep

Kontakt z nami:

NETENGEL 42 Sp. z o. o. sp. k.
ul. Londyńska 54
26-600 Radom
NIP:9482613064

+48 579 062 273
handel@netengel42.pl